Porady

Zabezpieczenie okien i drzwi balkonowych

Klamka z kluczem to najprostszy sposób zabezpieczenia domu przed włamywaczem oraz znakomita ochrona naszych dzieci przed niekontrolowanym otwieraniem przez nie okien.
Szybki montaż i niska cena pozwala na zabezpieczenie w ten sposób całego domu bez nadmiernych kosztów.

Poprawa wentylacji

Jeśli na Twoich oknach skrapla się woda, może to być oznaka złej wentylacji w pomieszczeniu. Obecnie produkowane okna są bardzo szczelne a co za tym idzie naturalna wymiana powietrza w pomieszczeniu staje się niemożliwa.
Jednym ze sposobów poprawy wentylacji jest instalacja nawiewnika okiennego. Montaż takiego urządzenia jest wyjątkowo szybki i nie wymaga skomplikowanych przeróbek okna.
Zapewnia on automatyczną wymianę powietrza i utrzymuje odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu. (więcej porad na www.aereco.pl)

Regulacja okien

Jeśli Twoje okna z trudem się zamykają, są nieszczelne lub skrzydło haczy o ościeżnicę to znak, że wymagają natychmiastowej regulacji. Okucia okienne tak jak każde inne mechanizmy wymagają okresowej konserwacji. Jest to najprostszy sposób ochrony okien przed uszkodzeniem oraz niezawodna metoda wydłużenia ich żywotności.

Nasza firma zrobi to dla Ciebie szybko tanio i profesjonalnie.